Hello Jungle

99,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 250 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

"Hello Jungle" to kolaż, który powstał z fascynacji twórczością Henri'ego Rousseau. Plakat jest wyrazem tęsknoty za egzotyczną roślinnością i nieokiełznaną przez człowieka naturą. 

Plakaty w formacie 30x40 cm, 61x91 cm i 70x100 cm wydrukowane cyfrowo na wysokiej jakości papierze Canon Photo Matt o gramaturze 180 g/m2. Canon IPF 8400, druk w jakości 600 dpi. Jakość fotograficzna, 12 pigmentów.

Plakaty w formacie 50x70 cm wydrukowane offsetowo na wysokiej jakości papierze o gramaturze 200 g/m2. Pokryte matowym lakierem dyspersyjnym, uszlachetniającym druk i chroniącym go przed uszkodzeniami i promieniami UV.

Kolory mogą się nieznacznie różnić, w zależności od indywidualnych ustawień monitora.

Każdy plakat starannie pakujemy i wysyłamy w twardej, tekturowej tubie dzięki czemu jest bezpieczny podczas transportu.

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Artysta: Natasza Kwiatkowska

Absolwentka lubelskiego Instytutu Sztuk Pięknych na kierunku grafika warsztatowa. Na co dzień pracuje w agencji reklamowej, chociaż tak najbardziej lubi całymi dniami rysować liście i pręciki.
Inspirują ją stare ryciny, atlasy wygrzebane w antykwariacie, japońskie drzeworyty oraz natura, która zachwyca ją od dziecka. Oprócz tego uwielbia japońską i koreańską kuchnię, zgłębiać sekrety Twin Peaks oraz wędrówki z aparatem.

 
Cechy
Tematy Kolor, Zwierzęta, Lato, Abstrakcja, Rośliny, Natura, Kolaż
Kolor Zielony, Żółty, Brązowy, Szary, Różowy

Inne plakaty Natasza Kwiatkowska: