Zwroty

Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Prosimy o kontakt mailowy i podanie informacji o chęci zwrotu towaru. W odpowiedzi wyślemy Ci instrukcję wraz z formularzem zwrotu. Możesz również pobrać formularz samodzielnie: Formularz zwrotu

Zwracany produkt prześlij na adres:

wall-being Katarzyna Głogowska
ul. Lwowska 11/6
00-660 Warszawa
z dopiskiem „wall-being – zwrot”

Zwrot towaru realizowany jest na Twój koszt, nie odbieramy przesyłek „za pobraniem”.

Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania - musi zostać dostarczony w stanie niezmienionym i wysłany w sposób chroniący go przed zniszczeniem (tuby, pudełka, wypełnienia).
W przypadku niespełnienia tych warunków, zwrot produktu może zostać nieprzyjęty.

Jeśli towar nie został uszkodzony i jest w stanie nienaruszonym – poinformujemy Cię o pozytywnym rozstrzygnięciu i dokonamy zwrotu pieniędzy do 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Zwrotu płatności dokonamy tą samą drogą, jaką dokonano zakupu.

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), poinformujemy Cię o tym i w ciągu 7 dni roboczych odeślemy Ci produkt, pokrywając koszt przesyłki..

Wymiana

Jeśli nie pasuje Ci rozmiar lub z innych względów chcesz wymienić towar - złóż ponowne zamówienie. Produkt, który chcesz wymienić, odeślij do nas jako zwrot. Szczegółowe instrukcje znajdziesz powyżej.

Reklamacje

1. Zniszczone opakowanie

Przed odebraniem przesyłki od kuriera sprawdź, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie nosi ślady uszkodzenia, nie przyjmuj przesyłki i w obecności kuriera sporządź protokół szkód, a następnie skontaktuj się nami.

Protokół szkód powinien zawierać: datę, godzinę dostawy oraz opis szkód. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń z tytułu utraty lub uszkodzenia przesyłki w transporcie.

2. Z paczką wszystko ok, ale produkt jest wadliwy

Jeżeli towar jest fabrycz­nie uszko­dzony lub nie­zgodny z opisem, wyślij nam maila z opisem i zdjęciem wadliwego towaru na info@wallbeing.com. Być może zdjęcia będą wystarczającą podstawą do rozpatrzenia reklamacji.
Wypełnij Formularz zgłoszenia reklamacji, opisz szczegółowe powody reklamacji produktu, preferowaną formę rekompensaty, a także adres zwrotny.

Jeśli zdjęcia nie będą wystarczającą podstawą - wyślij nam wadliwy produkt, a w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, poinformujemy Cię mailowo o wyniku postępowania reklamacyjnego. W przypadku uznania zgłoszonej reklamacji, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, towar wadliwy zostanie wymieniony na inny, pełnowartociowy lub zwrócimy Ci równowartość ceny towaru.

Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji.

Reklamowane towary należy wysłać na adres wall-being, na swój koszt:
wall-being Katarzyna Głogowska
ul. Lwowska 11/6
00-660 Warszawa
z dopiskiem „wall-being – reklamacja”

Nie odbieramy przesyłek „za pobraniem”

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: info@wallbeing.com lub telefonicznie: 577 200 455.
Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Dodano do ulubionych
Artykuł został usunięty z koszyka