Kochamy plakaty

Wall-being to sklep internetowy z kolekcją autorskich plakatów i dekoracji ściennych, wśród których poczujesz się dobrze. Dzielimy się pracami znakomitych polskich artystów, by Wasze wnętrza wypełniły się kreatywną energią. Skąd pomysł? Założycielką wall-being jest Kasia Głogowska, od lat związana z kulturą i sztuką. Zakochana w polskiej animacji i ilustracji, postanowiła stworzyć miejsce z wciąż powiększającym się zbiorem najciekawszych plakatów w przystępnych cenach.

Wierzymy, że życie w otoczeniu sztuki jest piękniejsze.

Starannie wyselekcjonowane plakaty drukowane są lokalnie w naszej pracowni w Warszawie lub - jak w przypadku grafik i dekoracji ściennych – trafiają do sklepu bezpośrednio od artystów. Misją i celem wall-being jest promocja znakomitej polskiej sztuki i jej twórców, wprowadzanie do wnętrz iskry radości i oryginalności. 

Oto wall-being.

Kasia Głogowska

Założycielka wall-being. Pochodzi z Poznania, gdzie ukończyła Uniwersytet Adama Mickiewicza. Przez wiele lat zajmowała się produkcją wydarzeń kulturalnych i wydawnictw. Pomysł na wall-being zrodził się z pasji do polskiej animacji i ilustracji – prac Lenicy, Borowczyka, Antonisza, Stannego, Szancera i wielu innych. Kasia wypełnia swoje wnętrza wyszukanymi grafikami, meblami vintage i roślinami. Ma słabość do wazonów i nietypowych dekoracji.

Sztuka współpracy

Nasza kolekcja to wynik pięknej współpracy. Znajdziesz tu prace nagradzanych i utytułowanych twórców plakatów, ilustracji książkowych i prasowych oraz oryginalnych dekoracji ściennych. Każdy z artystów wnosi do wall-being swoje pasje, wrażliwość i niepowtarzalny styl.

Zaproś sztukę do wnętrza

Sztuka odmienia. Gdy wieszamy plakaty na ścianach, całe wnętrze nabiera stylu i wypełnia się pięknie opowiedzianymi historiami. Dzieła polskich artystów cieszą oko, poruszają emocje i bawią.

Uwaga, unikat!

W wall-being oferujemy plakaty drukowane pigmentowo i offsetowo, a także unikatowe art printy, czyli plakaty sygnowane przez artystów, reprodukowane szlachetnymi metodami druku takimi jak sitodruk, linoryt, drzeworyt, riso i giclee. Zachęcamy też do łączenia plakatów z ręcznie zdobionymi talerzami ściennymi i innymi oryginalnymi dekoracjami, które podkreślają charakter wnętrz.

Kochamy plakaty

Wierzymy, że miejsca, w których spędzamy czas, mają wpływ na to, jak się czujemy. Dlatego wypełniamy wnętrza sztuką wspaniałych polskich artystów - otaczamy się przedmiotami wyrażającymi nasze pasje, zainteresowania, wrażliwość i poczucie humoru.

Jakość jak się patrzy

Plakaty drukujemy i pakujemy z czułą dbałością o detale. Można o tym pisać, ale jeszcze lepiej zobaczyć na własne oczy. Zamówione plakaty dotrą do Ciebie bezpiecznie w specjalnych tubach. Otwórz, rozwiń, popatrz – wtedy zrozumiesz.

Dodano do ulubionych
Artykuł został usunięty z koszyka