Biba

99,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 250 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Pełna uroku zabawa kolorami i motywami w charakterystycznej dla artystki estetyce nawiązującej do lat 60. XX wieku. "Biba" to bąbelki w kieliszku, kolorowe stroje, wysokie obcasy i dansingi z muzyką na żywo. Kolaż w klimacie kultowych filmów "Niewinni czarodzieje" czy "Do widzenia, do jutra". Oryginalna ozdoba wnętrza.

Plakat w rozmiarze 50x70 cm wydrukowany offsetowo na wysokiej jakości papierze o gramaturze 200 g/m2. Pokryty matowym lakierem dyspersyjnym, uszlachetniającym druk i chroniącym go przed uszkodzeniami i promieniami UV.

Plakat w rozmiarze 70x100 cm wydrukowany cyfrowo na wysokiej jakości papierze Canon Photo Matt o gramaturze 180 g/m2. Canon IPF 8400, druk w jakości 600 dpi. Jakość fotograficzna, 12 pigmentów.

Kolory mogą się nieznacznie różnić, w zależności od indywidualnych ustawień monitora.

Każdy plakat wysyłany jest w twardej, tekturowej tubie dzięki czemu jest bezpieczny podczas transportu.

Artysta: Magda Pilaczyńska

Jest graficzką, ilustratorką, projektantką wzorów na porcelanę. Projektuje ilustracje, plakaty, identyfikację wizualną, wydawnictwa, okładki książek i płyt. Dwie kolekcje wzorów na porcelanę jej autorstwa, stworzone dla marki Kristoff Fine Porcelain, zostały nagrodzone tytułem Must Have na festiwalu Łódź Design 2013. Jest finalistką konkursu Dobry Wzór 2014. Mieszka i pracuje w Warszawie. Niedawno stworzyła własną linię talerzy dekoracyjnych Look At Me.
Inspiruje ją estetyka lat 60-tych, którą stara się łączyć ze współczesnymi elementami. Szczególnie podoba jej się łączenie klasycznej ilustracji z elementami zdjęć, faktur i wzorów pochodzących z innych materiałów. Bardzo lubi technikę kolażu.

 
Cechy
Tematy Moda, Vintage
Kolor Żółty, Czerwony, Szary, Niebieski

Inne plakaty Magda Pilaczyńska: