Czas na kawę

89,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Dżinn, a może nurek w kawiarce? Bez względu na to, kim jest - wielu z nas chętnie zajęłoby jego miejsce. Piękna ilustracja Kazi Kalitan-Młodkowskiej "Czas na kawę" będzie oryginalną ozdobą kuchni, jadalni, kawiarni lub salonu. Dla miłośników kawy i wyjątkowych ilustracji.

Plakat wydrukowany cyfrowo na wysokiej jakości papierze Canon Photo Matt o gramaturze 180 g/m2. Canon IPF 8400, druk w jakości 600 dpi. Jakość fotograficzna, 12 pigmentów.

Kolory mogą się nieznacznie różnić, w zależności od indywidualnych ustawień monitora.

Każdy plakat starannie pakujemy i wysyłamy w twardej, tekturowej tubie dzięki czemu jest bezpieczny podczas transportu.

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Artysta: Kazia Kalitan-Młodkowska

Poza niewątpliwie długim nazwiskiem, wyróżnia się pasją do tworzenia, nieszablonowymi pomysłami oraz charakterystyczną kreską.

Na codzień główny projektant w firmie Bit by Bit zajmującej się tworzeniem produktów informatycznych dla klientów z całego świata. Często współpracuje z młodymi, rozwijającymi się firmami, wspierając je w obszarze UI i UX oraz tworzeniu wizerunku. W większości przypadków są to innowacyjne projekty dla start-upów oraz dużych firm takich jak Europejska Agencji Kosmiczna.

Obecnie Kazia jest częścią międzynarodowego zespołu odpowiedzialnego za wizualną stronę marki BlaBlaCar, tworząc ilustracje i filmy promocyjne.

 
Cechy
TematyKuchnia
KolorCzarno-biały
IkonyNowość

Inne plakaty Kazia Kalitan-Młodkowska: