Adeline

120,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Plakat Poli Augustynowicz w pięknych, nasyconych kolorach. “Adeline” to kolejna obok “Względnego spokoju” grafika, na której artystka portretuje odwróconą plecami kobietę, pogrążoną we własnych myślach. Wokół postaci liście paproci i drzew, przed nią wielki, czerwony księżyc, a wokół tafla wody. Przepełniona spokojem i ciszą scena, której bohaterka zdaje się być jednym z otaczającą ją przyrodą. Plakat będzie wyjątkowym akcentem na ścianie i oryginalnym prezentem.   

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Druk cyfrowy, pigmentowy.

Papier Canon Photo Matt 180 g/m2 / jakość 600 dpi / 12 pigmentów.

Kolory mogą się różnić, w zależności od ustawień monitora.

Plakaty wysyłamy w twardej, tekturowej tubie.

Artysta: Pola Augustynowicz

Urodzona w 1989 roku, ilustratorka i projektantka graficzna.

Studiowała edukację artystyczną na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.

Ilustruje artykuły, książki, projektuje plakaty, opakowania i wzory na tekstylia, prowadzi warsztaty, bierze udział w targach designu i w wystawach. Laureatka konkursów i biennale graficznych.  Współtworzy kolektyw ilustratorski ILU NAS JEST.
Ilustrowała między innymi dla:  WWF Polska, E. Wedel, COSTA, Nestle, TVN, UPC, Somersby, PKN Orlen, Rossmann, Tołpa, Alpro, Enea, Newsweek, Gazeta Wyborcza, KUKBUK.

Lubi ludzi, długie rozmowy, włochate psy, wernisaże, koncerty, morze jesienią, herbatę i zapach jaśminu.

 
Cechy
TematyKobieta, Rośliny
KolorPomarańczowy, Zielony, Brązowy

Inne plakaty Pola Augustynowicz: