Saudade

120,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Saudade, czyli tęsknota - graficzna, abstrakcyjna opowieść o emocjach. Pola Augustynowicz w charakterystycznym dla siebie stylu, tworzy spójną, harmonijną kompozycję z geometrycznych i organicznych kształtów. Zarys postaci, rośliny, czarna bryła - jak nocne niebo i jak ciężar tęsknoty. Plakat, który pozostawia wiele przestrzeni na własne interpretacje. Grafika będzie wyjątkowym, mocnym artystycznym akcentem we wnętrzu. Piękny prezent.

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Druk cyfrowy, pigmentowy

Papier Canon Photo Matt 180 g/m2 / jakość 600 dpi / 12 pigmentów.

Kolory mogą się różnić, w zależności od ustawień monitora.

Plakaty wysyłamy w twardej, tekturowej tubie.

Artysta: Pola Augustynowicz

Urodzona w 1989 roku, ilustratorka i projektantka graficzna.

Studiowała edukację artystyczną na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.

Ilustruje artykuły, książki, projektuje plakaty, opakowania i wzory na tekstylia, prowadzi warsztaty, bierze udział w targach designu i w wystawach. Laureatka konkursów i biennale graficznych.  Współtworzy kolektyw ilustratorski ILU NAS JEST.
Ilustrowała między innymi dla:  WWF Polska, E. Wedel, COSTA, Nestle, TVN, UPC, Somersby, PKN Orlen, Rossmann, Tołpa, Alpro, Enea, Newsweek, Gazeta Wyborcza, KUKBUK.

Lubi ludzi, długie rozmowy, włochate psy, wernisaże, koncerty, morze jesienią, herbatę i zapach jaśminu.

 
Cechy
TematyKolor, Abstrakcja
KolorSzary, Niebieski, Różowy

Inne plakaty Pola Augustynowicz: