Future is perfect

119,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Surrealistyczna i odrobinę niepokojąca scena w charakterystycznym dla Marceliny Amelii stylu - pełnym niedopowiedzeń, pozostawiającym odbiorcy przestrzeń do interpretacji. Dwie kobiety na ukwieconej zebrze, dokąd zmierzają? Może w kierunku tytułowej doskonałej przyszłości? Plakat będzie wyjątkowym, artystycznym dodatkiem do wnętrz. Świetny prezent.

 

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Druk cyfrowy, pigmentowy.

Papier Canon Photo Matt 180 g/m2 / jakość 600 dpi / 12 pigmentów.

Kolory mogą się różnić, w zależności od ustawień monitora.

Plakaty wysyłamy w twardej, tekturowej tubie.

Artysta: Marcelina Amelia

Urodzona w Częstochowie absolwentka tamtejszego Zespołu Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego. W 2011 uzyskała dyplom z wyróżnieniem w pracowni ilustracji Uniwersytetu Westminster w Londynie, gdzie obecnie zamieszkuje i prowadzi swoją działalność twórcza.
Jej prace były publikowane w wielu zagranicznych tytułach, miedzy innymi w Digital Arts, Ribbed, Celeste, Tourist, Vogue oraz Baku. 
Brała udział w kilku znaczących wydarzeniach artystycznych takich jak D&AD, London Design Festival, London Illustration Fair, New Designers a także w charytatywnym Big Egg Hunt gdzie znalazła się w towarzystwie prac takich twórców jak Chapman Brothers, Marc Quinn, Giles Deacon, Vivienne Westwood, Sir Peter Blake czy Mr. Brainwash.
Głównym źródłami inspiracji Marceliny są wspomnienia z dzieciństwa, marzenia senne, wieczorne introwertyczne wycieczki oraz chrześcijańska ikonografia
Oprócz działalności ilustracyjno-artystycznej, Marcelina aktywnie zajmuje się prowadzeniem założonej wspólnie z Rebecca D alternatywnej marki odzieżowej Ivory Jar, w której rysunek miesza i łączy się z ubraniem.

 
Cechy
Tematy Miłość, Kobieta, Wiosna, Jak marzenie
Kolor Niebieski, Beżowy, Fioletowy

Inne plakaty Marcelina Amelia: