Undefined Sadness

119,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Grafika Marceliny Amelii to nastrojowy portret, którego siłą jest niedopowiedzenie i zabawa wizerunkiem kobiety. Kobiety to zresztą jeden z ulubionych tematów artystki. “Undefined sandness”, czyli nieokreślony smutek - stan, który trudno wyjaśnić i nazwać, ale można spróbować przekazać wizualnie. Plakat, który doda wnętrzom artystycznego wyrazu. 

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Druk cyfrowy, pigmentowy.

Papier Canon Photo Matt 180 g/m2 / jakość 600 dpi / 12 pigmentów.

Kolory mogą się różnić, w zależności od ustawień monitora.

Plakaty wysyłamy w twardej, tekturowej tubie.

Artysta: Marcelina Amelia

Urodzona w Częstochowie absolwentka tamtejszego Zespołu Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego. W 2011 uzyskała dyplom z wyróżnieniem w pracowni ilustracji Uniwersytetu Westminster w Londynie, gdzie obecnie zamieszkuje i prowadzi swoją działalność twórcza.
Jej prace były publikowane w wielu zagranicznych tytułach, miedzy innymi w Digital Arts, Ribbed, Celeste, Tourist, Vogue oraz Baku. 
Brała udział w kilku znaczących wydarzeniach artystycznych takich jak D&AD, London Design Festival, London Illustration Fair, New Designers a także w charytatywnym Big Egg Hunt gdzie znalazła się w towarzystwie prac takich twórców jak Chapman Brothers, Marc Quinn, Giles Deacon, Vivienne Westwood, Sir Peter Blake czy Mr. Brainwash.
Głównym źródłami inspiracji Marceliny są wspomnienia z dzieciństwa, marzenia senne, wieczorne introwertyczne wycieczki oraz chrześcijańska ikonografia
Oprócz działalności ilustracyjno-artystycznej, Marcelina aktywnie zajmuje się prowadzeniem założonej wspólnie z Rebecca D alternatywnej marki odzieżowej Ivory Jar, w której rysunek miesza i łączy się z ubraniem.

 
Cechy
TematyKobieta
KolorCzarno-biały, Niebieski

Inne plakaty Marcelina Amelia: