Brasil

150,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 1 dzień
 
Opis plakatu

Specjalnie z okazji organizowanej w Brazylii wystawy Design Dialogue: Poland – Brazil, powstały plakaty zrealizowane przez pięcioro polskich i pięcioro brazylijskich projektantów. Ich tematem jest promocja - Polski i Brazylii.

Tak o swoich pracach pisze Robert:

Plakaty Polska/Brasil to krajobrazy dwóch krajów ułożone z liter tworzących ich nazwy w oryginalnym brzmieniu. Z zestawu dwóch podobnych abstrakcyjnych kształtów liter powstały dwa różne krajobrazy, Polski i Brazylii - Polska zielona równina i brazylijskie wybrzeże z wyspami wyłaniającymi się z oceanu i miastem na wzgórzach.

Plakaty wydrukowane offsetowo na wysokiej jakości ekologicznym, niepowlekanym papierze Cyclus Offset o gramaturze 250 g/m2.

Kolory mogą się nieznacznie różnić, w zależności od indywidualnych ustawień monitora.

Każdy plakat starannie pakujemy i wysyłamy w twardej, tekturowej tubie dzięki czemu jest bezpieczny podczas transportu.

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Artysta: Robert Czajka

Urodzony w 1978 r. W 2002 roku zrobił dyplom na Wydziale Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pracuje jako projektant grafiki użytkowej i ilustrator. Uprawia również̇ malarstwo. W latach 2008–2010 współwydawca i projektant grafiki kwartalnika „Czarodziejska Kura”. W roku 2010 założył firmę̨ Ringo (ringoringo.pl), dla której projektuje papierowe zabawki dla dzieci, m.in. „Papierowe Miasto” inspirowane estetyką PRL. Mieszka i pracuje w Warszawie.

 
Cechy
TematyKolor, Poland Brazil, Typografia
KolorŻółty, Czerwony, Różowy
IkonyTylko u nas

Inne plakaty Robert Czajka: