Orchidee

99,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 250 zł
Planowana wysyłka: 1 dzień
 
Opis plakatu

Kolaż na bazie planszy starej niemieckiej encyklopedii z 1894, przedstawiającej orchidee. Inspiracją były dziecięce lęki i kreatywna wyobraźnia, wyszukująca strachy i elementy antropomorficzne w roślinności. Artystce zależało na osiągnięciu efektu psychodelicznego na, z pozoru, klasycznej grafice.

Plakat w rozmiarze 50x70 cm wydrukowany offsetowo na wysokiej jakości papierze o gramaturze 200 g/m2. Pokryty matowym lakierem dyspersyjnym, uszlachetniającym druk i chroniącym go przed uszkodzeniami i promieniami UV.

Plakat w formacie 30x40 cm wydrukowany cyfrowo, druk pigmentowy, papier Canon Photo Matt 180 g/m2, jakość 600 dpi, 12 pigmentów.

Kolory mogą się nieznacznie różnić, w zależności od indywidualnych ustawień monitora.

Każdy plakat starannie pakujemy i wysyłamy w twardej, tekturowej tubie dzięki czemu jest bezpieczny podczas transportu.

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Artysta: Jagoda Stączek

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się plakatem, ilustracją prasową, grafiką, rysunkiem, kolażem, fotografią analogową. Współpracowała m.in. z magazynem Zwierciadło, Fika czy Zwykłe Życie.

Miłośniczka gór i podróży ze starym aparatem analogowym.
Uwielbia rzeczy drobne, takie którym trzeba się uważnie przyglądać, aby ich nie zgubić. Ścinki, skrawki oraz zniszczony papier starych gazet i zielników. Zabawy znaczeniami, zmiany kontekstu, wyciągnięcie czegoś z jego naturalnego środowiska i obserwowanie zderzenia. Stąd jej wielka miłość do kolażu.

 
Cechy
Tematy Kolaż, Natura, Rośliny, Vintage
Kolor Czerwony, Żółty, Zielony, Brązowy

Inne plakaty Jagoda Stączek: