Podlej roślinki

99,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 250 zł
Planowana wysyłka: 1 dzień
 
Opis plakatu

Autorska grafika Agaty Królak przypomni o podlewaniu kwiatów i wprowadzi do wnętrza akcent zieleni. Polecamy zapalonym ogrodnikom i tym, którzy nie mają dość czasu i energii na domowe uprawy. Plakat sprawdzi się w każdym pomieszczeniu – od pokoju dziennego, przez korytarz aż po sypialnię, czy pokój dziecięcy.

Plakaty wydrukowane cyfrowo na wysokiej jakości papierze Canon Photo Matt o gramaturze 180 g/m2. Canon IPF 8400, druk w jakości 600 dpi. Jakość fotograficzna, 12 pigmentów.

Kolory mogą się nieznacznie różnić, w zależności od indywidualnych ustawień monitora.

Każdy plakat starannie pakujemy i wysyłamy w twardej, tekturowej tubie dzięki czemu jest bezpieczny podczas transportu.

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Artysta: Agata Królak

Projektantka i ilustratorka; autorka książek ("ciasta, ciastka i takie tam", "z działki, z lasu i takie tam" - wyróżniona Znakiem Jakości Trójki, "różnimisie", "robimisie", "wytwónik domowy" - nagrodzona w plebiscycie Must Have 2014).
Laureatka COW International Design Festival, uczestniczyła w 23 Biennale Plakatu w Wilanowie i 24 Biennale Ilustracji w Bratysławie.

Jej prace prezentowane były na wystawach w Polsce i za granicą (Trójmiasto, Opole, Poznań, Bruksela, Dnietropietrowsk, New Delhi), oraz na portalach i blogach projektowych (m.in. Mango Popsicle, Handmade Charlotte, Design and Paper, Kickers& Conkers, Jealous Curator).
Doktorantka i asystentka na Wydziale Grafiki gdańskiej ASP.

 
Cechy
Tematy Natura, Rośliny, Wiosna
Kolor Brązowy, Zielony, Beżowy

Inne plakaty Agata Królak: