Tato wymiatasz

89,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Prezent dla najwspanialszej osoby na świecie, czyli Taty. Niech każdy Tato wie, że wymiata!
Do powieszenia nad ulubionym fotelem taty, nad jego łóżkiem, biurkiem lub w innym miejscu, w którym tata najczęściej przebywa.Ten plakat może być super fajnym prezentem dla taty, teścia lub przyszywanego taty. Sprawdzi się na tatowe urodziny, imieniny, Dzień Ojca, z okazji narodzin dziecka, pępkowego, "babyshower" lub zupełnie bez okazji.

Plakat wydrukowany cyfrowo na wysokiej jakości papierze Canon Photo Matt o gramaturze 180 g/m2. Canon IPF 8400, druk w jakości 600 dpi. Jakość fotograficzna, 12 pigmentów.

Kolory mogą się nieznacznie różnić, w zależności od indywidualnych ustawień monitora.

Każdy plakat starannie pakujemy i wysyłamy w twardej, tekturowej tubie dzięki czemu jest bezpieczny podczas transportu.

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Artysta: Kasia Lisiak

Z wykształcenia urbanistka po Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Z zawodu projektantka. Od 2010 roku projektuje w studiu graficznym haveasign. W 2013 roku powołała do życia Pana Lisa, czyli małą manufakturę ręcznie wytwarzanych, projektowanych od serca przedmiotów. Produkty Pana Lisa zdobią już ściany mieszkań w Polsce i za granicą (m.in. w USA, Kanadzie, Australii i Japonii). 

Kasia obecnie tworzy we Wrocławiu, ale wychowała się nad morzem, które kocha pełnym sercem. Poszukuje i zachwyca się pięknymi rzeczami, szczególnie tymi w drewnie, złocie i cielistych kolorach. Kocha taniec jazzowy, gry planszowe, ilustracje w starych książeczkach dla dzieci, psychologię i psy. Trochę szyje, trochę maluje. Wzruszają ją olimpijczycy na podium. Lubi obserwować ludzi, ceni czarny humor.

Przy wszystkich pracach dzielnie asystuje jej Pan Pies, czyli schroniskowiec Logan. Pan Pies sprawdza jakość i nieprzerwanie dzierży tytuł pracownika miesiąca. 

 
Cechy
TematyTypografia, Dla dzieci
KolorCzarny, Zielony

Inne plakaty Kasia Lisiak: