Pielgrzymi

99,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 250 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Plakat Przemka Sokołowskiego "Niestrudzeni pielgrzymi miłości" to opowieść o wspólnym pokonywaniu przeciwieństw, sięganiu po marzenia i trudnej drodze, jaką czasem trzeba przejść dla miłości. Plakat będzie wyjątkowym, artystycznym akcentem wnętrza. Polecamy jako wyjątkowy prezent nie tylko dla zakochanych

Plakat w rozmiarze 50x70 cm wydrukowany offsetowo na wysokiej jakości papierze o gramaturze 200 g/m2. Pokryty matowym lakierem dyspersyjnym, uszlachetniającym druk i chroniącymgo przed uszkodzeniami i promieniami UV.

Plakat w rozmiarze 70x100 cm wydrukowany cyfrowo na wysokiej jakości papierze Canon Photo Matt o gramaturze 180 g/m2. Canon IPF 8400, druk w jakości 600 dpi. Jakość fotograficzna, 12 pigmentów.

Kolory mogą się nieznacznie różnić, w zależności od indywidualnych ustawień monitora.

Każdy plakat starannie pakujemy i wysyłamy w twardej, tekturowej tubie dzięki czemu jest bezpieczny podczas transportu.

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Artysta: Przemek Sokołowski

Studiował Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Białostockiej, z czasem jednak prawdziwą pasję odnalazł w projektowaniu graficznym. Zamienił więc Autocada na Photoshopa, a rysowanie rzutów i przekrojów porzucił na rzecz projektowania m.in. ilustracji i plakatów. Od tamtej pory wiedzie szczęśliwy żywot freelancera, by w domowym zaciszu tworzyć prace, które pojawiają się w wielu cenionych miejscach w Polsce i za granicą.

 
Cechy
Tematy Natura, Ślub, Typografia, Miłość
Kolor Brązowy, Niebieski

Inne plakaty Przemek Sokołowski: