Stop smog Warszawa

89,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Plakat Bartka Sucharskiego – autora akcji "Stop smog", która w tym roku ma swoją drugą edycję. Pomysłem na tegoroczną odsłonę projektu jest przeprowadzenie spaceru-happeningu w Warszawie i rozlokowanie w niej małych form rzeźbiarskich przedstawiających ptaki (kanarki). Miejsca lokacji rzeźb będą dobierane przez użycie aplikacji monitorującej jakość powietrza: ptaki w maskach tlenowych zostaną umieszczone tam, gdzie jakość powietrza jest zła, a figury ptaków bez masek w miejscach, w których oddycha się (stosunkowo) zdrowym powietrzem. Bart Sucharski ingeruje w tkankę miasta, prowokując do refleksji i wzięcia odpowiedzialności za swoje otoczenie i zdrowie.

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Druk cyfrowy, pigmentowy.

Papier Canon Photo Matt 180 g/m2 / jakość 600 dpi / 12 pigmentów.

Kolory mogą się różnić, w zależności od ustawień monitora.

Plakaty wysyłamy w twardej, tekturowej tubie.

Artysta: Bartosz Sucharski

Absolwent wzornictwa przemysłowego na Politechnice Koszalińskiej. DJ, animator klubowej sceny muzycznej w Polsce, który w malarstwie, rzeźbie, sztuce street art’u i plakacie odnalazł największą pasję.
Artysta tworzący na styku form, struktur i dziedzin. Jego prace często „wychodzą na zewnątrz”, uciekając od płaskiej powierzchni. Docenia geometrię, lecz również powietrze w plastyce.
Inspirują go wszystkie bodźce i wrażenia, których doświadcza. Natura, wielkie miasta, „Mistrz i Małgorzata”. Miłość. Zamyka je w malarskim piktogramie.

 
Cechy
Tematy Miasto, Architektura, Natura
Kolor Czarno-biały
Ikony Nowość

Inne plakaty Bartosz Sucharski: