Sherlock

89,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Detektyw Świnka nie ma sobie równych w tropieniu złodziejaszków i odkrywaniu mrocznych tajemnic. Sherlock inspiruje się stylem słynnego detektywa i niekiedy nawet bywa mylony ze swoim literackim pierwowzorem, choć dla wytrawnego oka, różnice są oczywiste. Tylko Sherlock Świnka ma tak miły ryjek. Plakat idealny do pokoju dziecięcego. 

Plakat wydrukowany cyfrowo na wysokiej jakości papierze Canon Photo Matt o gramaturze 180 g/m2. Canon IPF 8400, druk w jakości 600 dpi. Jakość fotograficzna, 12 pigmentów.

Kolory mogą się nieznacznie różnić, w zależności od indywidualnych ustawień monitora.

Każdy plakat starannie pakujemy i wysyłamy w twardej, tekturowej tubie dzięki czemu jest bezpieczny podczas transportu.

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Artysta: Kazia Kalitan-Młodkowska

Poza niewątpliwie długim nazwiskiem, wyróżnia się pasją do tworzenia, nieszablonowymi pomysłami oraz charakterystyczną kreską.

Na codzień główny projektant w firmie Bit by Bit zajmującej się tworzeniem produktów informatycznych dla klientów z całego świata. Często współpracuje z młodymi, rozwijającymi się firmami, wspierając je w obszarze UI i UX oraz tworzeniu wizerunku. W większości przypadków są to innowacyjne projekty dla start-upów oraz dużych firm takich jak Europejska Agencji Kosmiczna.

Obecnie Kazia jest częścią międzynarodowego zespołu odpowiedzialnego za wizualną stronę marki BlaBlaCar, tworząc ilustracje i filmy promocyjne.

 
Cechy
TematyZwierzęta, Dla dzieci, Film
KolorRóżowy, Zielony
IkonyNowość

Inne plakaty Kazia Kalitan-Młodkowska: