Dekoracja Oko

Wnętrzarski eksperyment

Unikatowe dekoracje to wynik eksperymentów z kolorem i formą, a przede wszystkim podążania za swoją pasją. Agnieszka kocha drewno i kolor oraz dobrze wie, jak tę miłość wyeksponować we wnętrzach.  

Agnieszka Sieron

"Uwielbiam pracować z drewnem. Czasami żartuję, że moim żywiołem jest właśnie drewno. Kocham las, zapach drewna, jego fakturę i strukturę. Uwielbiam dźwięk szlifierki i to, jak materiał chłonie farbę".

Pierwsza praca Agnieszki powstała jako ozdoba pokoju jej córki. Drewniana tęcza zwróciła uwagę obserwatorów profilu Agnieszki, która od lat dzieliła się swoją pasją do urządzania wnętrz na Instagramie. Po tęczy przyszła pora na nowy element domowej galerii – i tak powstały kolorowe oczy. Oczy wywołały taki zachwyt, że posypały się pierwsze zamówienia, a zaraz potem Agnieszka zaczęła tworzyć kolejne projekty: proste meduzy i malowane dekoracje do pokoi dziecięcych.

Agnieszka Sieroń przy pracy

Drewno, kolor, ściana

Mogłoby się wydawać, że stworzenie pierwszej dekoracji odbyło się przypadkiem, jednak do tego momentu prowadziła zdecydowanie dłuższa i ciekawsza droga.

Drewno towarzyszy Agnieszce od dziecka, ponieważ jej tata jest stolarzem. Od lat artystka sama przerabia meble, maluje i ozdabia swój dom. To dom, który skrzy się kolorami i fakturami, jest przestrzenią artystycznej ekspresji i eksperymentów. Jeden z najważniejszych elementów wystroju mieszkania Agnieszki to oryginalna galeria ścienna, która wciąż się zmienia i na którą powstały pierwsze kolorowe oczy.

Oko flamingo

"Tak jak drewno kocham też kolory i czuję się w tym temacie naprawdę dobrze. Najbardziej lubię nieoczywiste odcienie, które pięknie pracują ze światłem i potrafią wyglądać zupełnie inaczej w zależności od pory dnia".

galeria ścienna

Własna droga

Agnieszka Sieroń jest jedną z tych osób, które z naturalnej potrzeby i pasji, czynią swój zawód i sposób na życie. Oprócz tworzenia nowych ozdób i odnawiania mebli, Agnieszka prowadzi również warsztaty dla dzieci i dorosłych. 

Galeria ścienna
Dodano do ulubionych
Artykuł został usunięty z koszyka