Grafika London / 30 St Mary Axe

200,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Oryginalny, sygnowany i numerowany sitodruk studia Gra-Fika, plakat z kolekcji Architektura. Minimalistyczna grafika przedstawiająca symbol Londynu, ikonę architektury - wieżowiec zaprojektowany przez Normana Fostera - wprowadzi do wnętrz odrobinę blasku i elegancji.

technika druku: sitodruk, 2 kolory 
edycja: 200 sztuk
format: 50 x 70 cm
papier: Rives Tradition Biały 240 g

Autorska grafika jest wyjątkowym, unikatowym prezentem. 

Do grafiki dołączamy sygnowany przez artystkę CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI poświadczający pochodzenie pracy, użycie najwyższej jakości materiałów oraz limitowaną edycję grafiki.

Sitodruk / serigrafia / druk sitowy to jedna ze szlachetnych technik drukarskich, znanych od XVII w. Odbitki drukuje się przetłaczając farbę przez matrycę.

Grafiki sprzedajemy bez ram, wysyłamy w twardych, tekturowych tubach. Kolory mogą się różnić, w zależności od ustawień monitora.

Artysta: Gra-Fika

Studio graficzne z Łodzi, które tworzy plakaty i dekoracje inspirowane polskim wzornictwem, architekturą i sztuką lat 50., 60. i 70. W rodzinnym studiu powstają unikalne sitodruki, współcześnie minimalistyczne, ale mające retro urok. Autorką większości prac jest Kasia Jasińska, która najbardziej lubi kolory.

 
Cechy
Tematy Architektura, Miasto
Kolor Biały

Inne plakaty Gra-Fika: