Grafika Berlin by night

200,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
 
Opis plakatu

Oryginalny, sygnowany i numerowany sitodruk studia Gra-Fika, plakat z kolekcji Architektura. Minimalistyczna grafika przedstawiająca symbol Berlina, ikonę architektury - Berlińską Wieżę Telewizyjną - wprowadzi do wnętrz odrobinę blasku i elegancji.

technika druku: sitodruk, 2 kolory 
edycja: 100 sztuk
format: 50 x 70 cm
papier: Keykolour Original Black 250 g

Autorska grafika jest wyjątkowym, unikatowym prezentem. 

Do grafiki dołączamy sygnowany przez artystkę CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI poświadczający pochodzenie pracy, użycie najwyższej jakości materiałów oraz limitowaną edycję grafiki.

Sitodruk / serigrafia / druk sitowy to jedna ze szlachetnych technik drukarskich, znanych od XVII w. Odbitki drukuje się przetłaczając farbę przez matrycę.

Grafiki sprzedajemy bez ram, wysyłamy w twardych, tekturowych tubach. Kolory mogą się różnić, w zależności od ustawień monitora.

Artysta: Gra-Fika

Studio graficzne z Łodzi, które tworzy plakaty i dekoracje inspirowane polskim wzornictwem, architekturą i sztuką lat 50., 60. i 70. W rodzinnym studiu powstają unikalne sitodruki, współcześnie minimalistyczne, ale mające retro urok. Autorką większości prac jest Kasia Jasińska, która najbardziej lubi kolory.

 
Cechy
Tematy Architektura, Miasto
Kolor Czarny
Ikony Nowość

Inne plakaty Gra-Fika: