Woman in black

150,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
 
Opis plakatu

Sygnowany przez artystkę sitodruk w limitowanej edycji 20 szt. Jeden z serii portretów kobiet - nagich lub w bieliźnie, wolnych, w odważnych pozycjach. Sitodruk w pięknych, nasyconych kolorach, których intensywności nie oddają zdjęcia. Papier Offset 300 g. Unikatowy prezent.

Do grafiki dołączany jest sygnowany przez artystkę i sprzedawcę CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI poświadczający pochodzenie pracy, użycie najwyższej jakości materiałów oraz limitowaną edycję grafiki.

Sitodruk / serigrafia / druk sitowy to jedna ze szlachetnych technik drukarskich, znanych od XVII w. Odbitki drukuje się przetłaczając farbę przez matrycę.

Grafiki sprzedajemy bez ram, wysyłamy w twardych, tekturowych tubach. Kolory mogą się różnić, w zależności od ustawień monitora.

Artysta: Sabina Samulska

Artystka, ilustratorka, designerka tworzy unikalne plakaty odbijane metodą sitodruku. W swoich pracach stara się łączyć upodobanie do prostych form ze sztuką harmonijnej kompozycji, nie unika przerysowanych proporcji, zwłaszcza, gdy chce uwypuklić psychologiczne cechy swoich postaci. Lubi, gdy jej prace wchodzą w dialog z widzem.

 
Cechy
Tematy Kolor, Kobieta
Kolor Czarny, Brązowy, Żółty
Ikony Tylko u nas

Inne plakaty Sabina Samulska: