Łóżko

150,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
 
Opis plakatu

Ona i On nadzy, spleceni w namiętnym uścisku. Nogi, ręce, głowy - wszystko poplątane, pomieszane - jak to w łóżku bywa. Postaci zaznaczone miękkimi bryłami, niedosłowna zabawa formą. Grafika Sabiny Samulskiej wydrukowana metodą sitodruku w limitowanej edycji 40 szt. Praca sygnowana przez artystkę. Sitodruk w trzech kolorach, papier Offset 300 g. Polecamy jako wyjątkowy prezent.

Do grafiki dołączamy sygnowany przez artystkę i sprzedawcę CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI poświadczający pochodzenie pracy, użycie najwyższej jakości materiałów oraz limitowaną edycję grafiki.

Sitodruk / serigrafia / druk sitowy to jedna ze szlachetnych technik drukarskich, znanych od XVII w. Odbitki drukuje się przetłaczając farbę przez matrycę.

Grafiki sprzedajemy bez ram, wysyłamy w twardych, tekturowych tubach. Kolory mogą się różnić, w zależności od ustawień monitora.

Artysta: Sabina Samulska

Artystka, ilustratorka, designerka tworzy unikalne plakaty odbijane metodą sitodruku. W swoich pracach stara się łączyć upodobanie do prostych form ze sztuką harmonijnej kompozycji, nie unika przerysowanych proporcji, zwłaszcza, gdy chce uwypuklić psychologiczne cechy swoich postaci. Lubi, gdy jej prace wchodzą w dialog z widzem.

 
Cechy
Tematy Miłość, Kolor, Ślub
Kolor Różowy, Czarny
Ikony Tylko u nas, Ślub

Inne plakaty Sabina Samulska: