Banan

150,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
 
Opis plakatu

Grafika Sabiny Samulskiej z limitowanej edycji 40 szt., wydrukowana metodą sitodruku na papierze Offset 300 g, sygnowana przez artystkę. Unikatowa, oryginalna grafika w nasyconych kolorach. Polecamy jako wyjątkowy prezent.

Do grafiki dołączamy sygnowany przez artystkę i sprzedawcę CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI poświadczający pochodzenie pracy, użycie najwyższej jakości materiałów oraz limitowaną edycję grafiki.

Sitodruk / serigrafia / druk sitowy to jedna ze szlachetnych technik drukarskich, znanych od XVII w. Odbitki drukuje się przetłaczając farbę przez matrycę.

Grafiki sprzedajemy bez ram, wysyłamy w twardych, tekturowych tubach. Kolory mogą się różnić, w zależności od ustawień monitora.

Artysta: Sabina Samulska

Artystka, ilustratorka, designerka tworzy unikalne plakaty odbijane metodą sitodruku. W swoich pracach stara się łączyć upodobanie do prostych form ze sztuką harmonijnej kompozycji, nie unika przerysowanych proporcji, zwłaszcza, gdy chce uwypuklić psychologiczne cechy swoich postaci. Lubi, gdy jej prace wchodzą w dialog z widzem.

 
Cechy
Tematy Kuchnia, Kolor
Kolor Żółty
Ikony Tylko u nas

Inne plakaty Sabina Samulska: