Poland

150,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 1 dzień
 
Opis plakatu

Specjalnie z okazji organizowanej w Brazylii wystawy Design Dialogue: Poland – Brazil, powstały plakaty zrealizowane przez pięcioro polskich i pięcioro brazylijskich projektantów. Ich tematem jest promocja - Polski i Brazylii.

Tak o swoich pracach pisze Tymek:

Brazylia ma pomnik Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro. Pomnik (nie wliczając cokoła) ma 30 metrów. Tylko 30. Mieszkańcy polskiego Świebodzina uznali, że jest to bardzo słaby wynik i postanowili coś z tym faktem zrobić. Pomnik Chrystusa nie może mieć tylko 30 metrów. Jezus Chrystus Król Wszechświata liczy 33 metry! Do tego ma złotą koronę. Ma również piękny widok na polskie wsie i pola. Nareszcie możemy odetchnąć z ulgą. Pobiliśmy rekord świata na najwyższy pomnik Chrystusa. Dziękujemy ci Świebodzinie.

Plakaty wydrukowane offsetowo na wysokiej jakości ekologicznym, niepowlekanym papierze Cyclus Offset o gramaturze 250 g/m2.

Kolory mogą się nieznacznie różnić, w zależności od indywidualnych ustawień monitora.

Każdy plakat starannie pakujemy i wysyłamy w twardej, tekturowej tubie dzięki czemu jest bezpieczny podczas transportu.

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Artysta: Tymek Jezierski

Rysownik, ilustrator, plakacista. Rocznik 1983. Jego prace pojawiają się regularnie w licznych polskich magazynach. Współautor komiksu o Powstaniu Warszawskim. Słynie z plakatów muzycznych dla klubu Chłodna25. Nagrodzony "Chimerą" za okładkę do "Architektury."
Uznany za jednego z 200 najlepszych ilustratorów przez LURZER'S ARCHIVE.
Mieszka i pracuje w Warszawie i Sztokholmie.

 
Cechy
TematyTypografia, Kolor, Poland Brazil
KolorCzerwony
IkonyTylko u nas

Inne plakaty Tymek Jezierski: