Million Dollar Hotel

119,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Plakat inspirowany filmem Wima Wendersa “Million Dollar Hotel” z 2000 roku. Akcja filmu rozgrywa się w hotelu zamieszkiwanym przez osobliwe postaci. Artystka - w charakterystycznym dla siebie, pełnym niedopowiedzeń stylu - tworzy grafikę, która oddaje klimat filmu przefiltrowany przez jej własną wrażliwość. Plakat sprawi, że wnętrze zyska artystyczny charakter. Doskonały prezent.

 

Plakaty sprzedajemy bez ram.

Druk cyfrowy, pigmentowy.

Papier Canon Photo Matt 180 g/m2 / jakość 600 dpi / 12 pigmentów.

Kolory mogą się różnić, w zależności od ustawień monitora.

Plakaty wysyłamy w twardej, tekturowej tubie.

Artysta: Marcelina Amelia

Urodzona w Częstochowie absolwentka tamtejszego Zespołu Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego. W 2011 uzyskała dyplom z wyróżnieniem w pracowni ilustracji Uniwersytetu Westminster w Londynie, gdzie obecnie zamieszkuje i prowadzi swoją działalność twórcza.
Jej prace były publikowane w wielu zagranicznych tytułach, miedzy innymi w Digital Arts, Ribbed, Celeste, Tourist, Vogue oraz Baku. 
Brała udział w kilku znaczących wydarzeniach artystycznych takich jak D&AD, London Design Festival, London Illustration Fair, New Designers a także w charytatywnym Big Egg Hunt gdzie znalazła się w towarzystwie prac takich twórców jak Chapman Brothers, Marc Quinn, Giles Deacon, Vivienne Westwood, Sir Peter Blake czy Mr. Brainwash.
Głównym źródłami inspiracji Marceliny są wspomnienia z dzieciństwa, marzenia senne, wieczorne introwertyczne wycieczki oraz chrześcijańska ikonografia
Oprócz działalności ilustracyjno-artystycznej, Marcelina aktywnie zajmuje się prowadzeniem założonej wspólnie z Rebecca D alternatywnej marki odzieżowej Ivory Jar, w której rysunek miesza i łączy się z ubraniem.

 
Cechy
TematyFilm
KolorCzarno-biały, Różowy

Inne plakaty Marcelina Amelia: