Konik

Talerz ścienny

Więcej szczegółów

200,00 zł

Darmowa dostawa od 250 zł
Planowana wysyłka: Brak w magazynie
 
Opis plakatu

Oryginalny talerz ścienny z pracowni ceramicznej Devil's Claws. Każdy z talerzy Izabelli Wolf jest niepowtarzalny - ręcznie wykonany i zdobiony autorskim wzorem. Artystka inspiruje się sztuką ludową, baśniami i lasem, zamieszkiwanym przez czarownice, wiedźmy i zwierzęta. Namalowane na ceramice wzory mają w sobie magię, tajemnicę i moc baśni, wywołują wrażenie obcowania z czymś pierwotnym i autentycznym, zakorzenionym gdzieś głęboko w naszej naturze. Talerze ścienne świetnie prezentują się w roli pierwszoplanowej lub jako uzupełnienie domowej galerii. Zachęcamy do artystycznych eksperymentów z plakatami, talerzami i makatkami.

 

Średnica 18,5 cm

 

Do talerzy dołączamy specjalny wieszak, który umożliwia łatwy montaż na ścianie. 

 

Nierówna struktura jest efektem zamierzonym. Kolor farby jest jaśniejszy niż na zdjęciach (ciemnoniebieski a nie granatowy).

 

Artysta: Izabella Wolf Devil's Claws

Izabella Wolf / Devil's Claws czyli Czarci Pazur - ceramika i twory zainspirowane sztuką ludową, baśniami i lasem. To hołd dla Czarownic, wiedźm, zwierząt, roślin i wszystkich Istot i Ludzi, o których świat zapomniał. "Glina to część ziemi, z którą czuję ogromne połączenie. W każdy przedmiot z mojej pracowni wkładam mnóstwo miłości i dobrej energii." 

 
Cechy
Tematy Natura, Zwierzęta, Etno
Kolor Niebieski
Ikony Nowość

Inne plakaty Izabella Wolf Devil's Claws: