Grafika Katowice / Superjednostka

140,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Oryginalny, sygnowany i numerowany sitodruk studia Gra-Fika z kolekcji Architektura. Minimalistyczna grafika przedstawiająca Superjednostkę w Katowicach. Budynek zaprojektowany przez Mieczysława Króla, oddany do użytku w 1972 roku jest jednym z największych budynków mieszkalnych w Polsce.

technika druku: sitodruk, 4 kolory 
edycja: 100 sztuk
format: 50 x 70 cm
papier: 240 g

Autorska grafika jest wyjątkowym, unikatowym prezentem. 

Do grafiki dołączamy sygnowany przez artystkę CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI poświadczający pochodzenie pracy, użycie najwyższej jakości materiałów oraz limitowaną edycję grafiki.

Sitodruk / serigrafia / druk sitowy to jedna ze szlachetnych technik drukarskich, znanych od XVII w. Odbitki drukuje się przetłaczając farbę przez matrycę.

Grafiki sprzedajemy bez ram, wysyłamy w twardych, tekturowych tubach. Kolory mogą się różnić, w zależności od ustawień monitora.

Artysta: Gra-Fika

Studio graficzne z Łodzi, które tworzy plakaty i dekoracje inspirowane polskim wzornictwem, architekturą i sztuką lat 50., 60. i 70. W rodzinnym studiu powstają unikalne sitodruki, współcześnie minimalistyczne, ale mające retro urok. Autorką większości prac jest Kasia Jasińska, która najbardziej lubi kolory.

 
Cechy
Tematy Miasto, Architektura
Kolor Pomarańczowy, Czarny, Szary
Ikony Nowość

Inne plakaty Gra-Fika: