Morze Bałtyckie gold

250,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 300 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Plakat z kolekcji AQUA POSTERS przedstawiający obrys akwenu, drukowany ręcznie przez autora techniką sitodruku na matowym czarnym papierze Tube Black 260 g. Głębia czerni plakatu oraz lekko połyskująca złota matowa farba to duet idealny.


Spójrzmy na świat od strony wody! Pozbawione kontekstu mapowego obrysy znanych akwenów tworzą abstrakcyjne, na pierwszy rzut oka, nierozpoznawalne formy, które delikatnie zdradza umieszczony na dole plakatu podpis. Autor plakatów spojrzał na świat od strony wody, a nie lądu i dostrzegł piękno natury, sentymentalny aspekt podróży i ludzkiej potrzeby do egzystowania z wodą. Różnorodność form i kolorów to siła napędowa tej kolekcji.


Format: 50x70cm
Technika: sitodruk
Farby: matowa złota farba wodna
Papier: Tube Black 260g

Plakaty sprzedajemy bez ram

Artysta: Michał Chojnacki / Studio Warto

Rocznik ’89. Projektant graficzny, kurator, fotograf. Absolwent Wydziału Filmu i Fotografii na łódzkiej WSSiP. Przez wiele lat związany z łódzkimi festiwalami fotografii i designu w roli koordynatora projektów. Od 2017 roku założyciel własnego studia projektowego – STUDIO WARTO. Autor oraz wykonawca (ręczny druk sitowy) projektów kolekcji plakatów AQUA POSTERS (kolekcja wyróżniona znakiem jakości MUST HAVE 2018, przyznawanym przez ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL oraz znakiem ZAPROJEKTOWE PO LUDZKU 2019 przyznanym przez Wydawnictwo Agora oraz firmę Amica) oraz ART MAPS. Autor (kurator) wystaw poświęconych projektowaniu graficznemu oraz ilustracji – FUN WITH FLAGS, P_ex:interactive oraz O TUTAJ! Założyciel własnej pracowni sitodruku, mieszczącej się w Łodzi, przy Piotrkowskiej 101. Fan biathlonu oraz właściciel wspaniałej suczki – Valji.

 
Cechy
Tematy Abstrakcja, Natura
Kolor Czarny, Złoty
Ikony Nowość

Inne plakaty Michał Chojnacki / Studio Warto: