Morze Bałtyckie

150,00 zł

- +

Darmowa dostawa od 250 zł
Planowana wysyłka: 2 dni
 
Opis plakatu

Plakat z kolekcji AQUA POSTERS przedstawiający obrys akwenu, drukowany ręcznie przez autora techniką sitodruku na recyklingowym papierze Crush Corn 250 g (którego 15 % składu to sproszkowane pozostałości po przetwórstwie spożywczym kukurydzy).

Spójrzmy na świat od strony wody! Pozbawione kontekstu mapowego obrysy znanych akwenów tworzą abstrakcyjne, na pierwszy rzut oka, nierozpoznawalne formy, które delikatnie zdradza umieszczony na dole plakatu podpis. Autor plakatów spojrzał na świat od strony wody, a nie lądu i dostrzegł piękno natury, sentymentalny aspekt podróży i ludzkiej potrzeby do egzystowania z wodą. Różnorodność form i kolorów to siła napędowa tej kolekcji.

UWAGA!
Plakat drukowany jest za pomocą specjalnie skomponowanej mieszkanki 4 kolorów farb nakładanej ręcznie przed każdym zadrukiem. Efektem tego jest to, że każdy egzemplarz jest unikatowy, a „malarskie” efekty druku są niepowtarzalne. Każdy plakat jest inny.

Do grafiki dołączamy sygnowany przez artystę i sprzedawcę CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI poświadczający pochodzenie pracy, użycie najwyższej jakości materiałów oraz limitowaną edycję grafiki.

Plakaty sprzedajemy bez ram

Format: 50x70cm
Technika: sitodruk
Farby: ekologiczne farby wodne
Papier: Crush Corn 250g

Artysta: Michał Chojnacki / Studio Warto

Rocznik ’89. Projektant graficzny, kurator, fotograf. Absolwent Wydziału Filmu i Fotografii na łódzkiej WSSiP. Przez wiele lat związany z łódzkimi festiwalami fotografii i designu w roli koordynatora projektów. Od 2017 roku założyciel własnego studia projektowego – STUDIO WARTO. Autor oraz wykonawca (ręczny druk sitowy) projektów kolekcji plakatów AQUA POSTERS (kolekcja wyróżniona znakiem jakości MUST HAVE 2018, przyznawanym przez ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL oraz znakiem ZAPROJEKTOWE PO LUDZKU 2019 przyznanym przez Wydawnictwo Agora oraz firmę Amica) oraz ART MAPS. Autor (kurator) wystaw poświęconych projektowaniu graficznemu oraz ilustracji – FUN WITH FLAGS, P_ex:interactive oraz O TUTAJ! Założyciel własnej pracowni sitodruku, mieszczącej się w Łodzi, przy Piotrkowskiej 101. Fan biathlonu oraz właściciel wspaniałej suczki – Valji.

 
Cechy
Tematy Lato, Natura, Abstrakcja
Kolor Niebieski, Granatowy

Inne plakaty Michał Chojnacki / Studio Warto: