Kochamy plakaty

Wall-being to sklep internetowy z kolekcją autorskich plakatów, wśród których poczujesz się dobrze. Dzielimy się dziełami znakomitych polskich artystów, by Twoje wnętrza wypełniły się kreatywną energią. Skąd pomysł? Założycielką wall-being jest Kasia Głogowska, od lat związana z kulturą i sztuką. Zakochana w polskiej animacji i ilustracji, postanowiła stworzyć miejsce z wciąż powiększającym się zbiorem najciekawszych plakatów w przystępnych cenach.

Oto wall-being.

 

POCZUJ SIĘ DOBRZE 

Wierzymy, że miejsca, w których spędzamy czas, mają wpływ na to, jak się czujemy. Dlatego wypełniamy je sztuką utalentowanych polskich artystów. Zobacz jak łatwo możesz odmienić swoje ściany i poprawić samopoczucie, wybierając oryginalną grafikę.

 

SZTUKA WSPÓŁPRACY

Nasza kolekcja to wynik pięknej współpracy z ponad 60 artystami. Znajdziesz tu wyselekcjonowane prace nagradzanych twórców plakatów, ilustracji książkowych i prasowych, których łączą kreatywność i wyrazisty styl.

 

UWAGA UNIKAT!

W sklepie wall-being oferujemy plakaty drukowane cyfrowo (druk pigmentowy) i offsetowo, a także unikatowe art printy, czyli plakaty sygnowane przez artystów, reprodukowane szlachetnymi metodami druku takimi jak sitodruk, riso i giclee. Najwyższej jakości druk i zabezpieczenie przed promieniami UV zapewniają doskonały kolor odporny na blaknięcie.

 

JAKOŚĆ JAK SIĘ PATRZY

Plakaty drukujemy i pakujemy z czułą dbałością o detale. Można o tym pisać, ale jeszcze lepiej zobaczyć na własne oczy. Zamówione plakaty dotrą do Ciebie bezpiecznie w specjalnych tubach. Otwórz, rozwiń, popatrz – wtedy zrozumiesz.

 

ZAPROŚ SZTUKĘ DO SWOJEGO WNĘTRZA

Sztuka odmienia. Gdy wieszasz plakaty na ścianach, całe wnętrze nabiera stylu i wypełnia się pięknie opowiedzianymi historiami. Dzieła polskich artystów cieszą nie tylko oko, ale potrafią poruszać emocje i bawić.

 

Kasia Głogowska

Założycielka wall-being. Pochodzi z Poznania, gdzie ukończyła Uniwersytet Adama Mickiewicza. Przez wiele lat zajmowała się produkcją wydarzeń kulturalnych i wydawnictw. Pomysł na wall-being zrodził się z pasji do polskiej animacji i ilustracji – prac Lenicy, Borowczyka, Antonisza, Stannego, Szancera i wielu innych. Kasia wypełnia swoje wnętrza wyszukanymi grafikami, meblami vintage i roślinami. Ma słabość do wazonów i nietypowych dekoracji.

Wall-being plakaty najlepszych twórców w Twoim domu.