Kochamy plakaty

Wall-being to sklep internetowy z kolekcją autorskich plakatów, wśród których poczujesz się dobrze.

Wierzymy, że miejsca, w których spędzamy czas, mają wpływ na nasze samopoczucie. Poczuj się dobrze w otoczeniu oryginalnych plakatów polskich autorów. Wydrukowane z najwyższą starannością plakaty potrafią odmienić charakter wnętrz oraz wydobyć i podkreślić osobowość ich mieszkańców.

Zostań domowym kuratorem, stwórz własną galerię i ciesz się niepowtarzalnym wnętrzem.

W kolekcji znajdują się wyselekcjonowane prace polskich artystów – nagradzanych i utytułowanych twórców plakatów, ilustracji książkowych i prasowych, których łączą kreatywność i wyrazisty styl. Zobaczcie jak twórcy komentują rzeczywistość i opowiadają o swoich doświadczeniach poprzez błyskotliwą i interesującą grafikę, która nie tylko cieszy oko, ale potrafi także poruszać emocje i bawić.


Od polskiej animacji do plakatu

Założycielką wall-being jest Kasia Głogowska, która pochodzi z Poznania, gdzie ukończyła Uniwersytet Adama Mickiewicza. Przez wiele lat zajmowała się produkcją wydarzeń kulturalnych i wydawnictw. Pomysł na wall-being zrodził się z pasji do polskiej animacji - prac Lenicy, Borowczyka, czy Antonisza. Marzeniem Kasi było stworzenie miejsca z wyselekcjonowanymi pracami artystów w przystępnych cenach. Kasia jest typem osoby, która wypełnia swoje wnętrza wyszukanymi grafikami, meblami vintage i roślinami. Ma słabość do wazonów i nietypowych dekoracji.

Wall-being plakaty najlepszych twórców w Twoim domu.